KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14445083

nr 1444 5083

Georges Laporte

(1926-2000), Frankrike

Signerad. Blandteknik, bildmått: 14x18, yttermått inklusive ram: 29x32 cm

GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 24 januari 2022
kl 20:55:24

Georges Laporte

Läs mer om Georges Laporte